Hehetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hehetalia

Oto Świat, Panie i Panowie, Panowie i Panie!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwany, poszukiwana

Go down 
+6
Irlandia Północna
Wyspy Owcze
Prusy
Islandia
Anglia
Norwegia
10 posters
AutorWiadomość
Norwegia

Norwegia


Liczba postów : 8
Join date : 21/06/2016

Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana EmptySob Cze 25, 2016 1:12 pm

Szukam chętnych do pisania rozgrywki postowej, tematyka dowolna, współczesne, historyczne, alternatywne, AU, wszystko do dogadania.

Jeśli ktoś chciałby popisać, niech da znać, albo tutaj w temacie, albo na PW.
Powrót do góry Go down
Anglia

Anglia


Liczba postów : 118
Join date : 21/06/2016

Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana EmptyPon Lip 04, 2016 4:56 pm

Podbijam temat! Też jestem chętna do popisania z jakąś postacią, z którą Anglia ma jakieś konkretniejsze relacje. Tematyka dowolna.
Powrót do góry Go down
Islandia

Islandia


Liczba postów : 9
Join date : 27/06/2016

Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana EmptySro Lip 06, 2016 8:35 am

A ja bardzo chętnie! ;3; Isiek się całymi dniami nudzi kiedy ja okupuje komputer więc why not? :D
Powrót do góry Go down
Prusy
Admin
Prusy


Liczba postów : 59
Join date : 21/06/2016

Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana EmptySro Lip 06, 2016 12:58 pm

Jakby coś to mnie też macie, ale trzeba mnie kopać o odpisy :"D
Powrót do góry Go down
Wyspy Owcze

Wyspy Owcze


Liczba postów : 16
Join date : 25/06/2016

Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana EmptyPią Lip 08, 2016 3:31 pm

Flo chętnie z kimś popisze, obojętnie co. Obyczajówka, fantasy, horror. Wszystko o/


Ostatnio zmieniony przez Wyspy Owcze dnia Pon Sie 01, 2016 2:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Irlandia Północna

Irlandia Północna


Liczba postów : 36
Join date : 04/07/2016

Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana EmptyPon Lip 18, 2016 3:21 pm

Też się piszę. Na cokolwiek. Rili
Powrót do góry Go down
Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone


Liczba postów : 102
Join date : 21/06/2016

Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana EmptyPon Lip 18, 2016 3:44 pm

Mogę się pisać na coś, ale dopiero od połowy sierpnia.
Powrót do góry Go down
Rosja

Rosja


Liczba postów : 14
Join date : 24/07/2016

Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana EmptyNie Lip 31, 2016 5:07 pm

Zgłaszam się~ nie musi to być coś wybitnego oczywiście.
Powrót do góry Go down
Kanada

Kanada


Liczba postów : 32
Join date : 29/06/2016

Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana EmptySro Wrz 07, 2016 11:48 pm

Też się mogę zgłosić i chyba nie mam większych wymagań, bo chciałabym trochę rozpisać się postacią Kanady (bo idzie mi tak se, więc też nie ma co się spodziewać rewelacji-). Chociaż może i z tego powodu byłoby lepsze coś lżejszego, no ale to byłoby już do omówienia.
Powrót do góry Go down
Tajwan

Tajwan


Liczba postów : 9
Join date : 05/09/2016

Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana EmptyCzw Wrz 08, 2016 9:20 am

Skoro mam akcepta to i ja się zgłoszę. Muszę rozkręcić tą postać i chciałabym spróbować nią popisać coś~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwany, poszukiwana Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany, poszukiwana   Poszukiwany, poszukiwana Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwany, poszukiwana
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hehetalia :: Propozycje :: Rozgrywki :: ZWYKŁE-
Skocz do: