Hehetalia

Oto Świat, Panie i Panowie, Panowie i Panie!
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 REGULAMIN FORUM

Go down 
AutorWiadomość
Fridrich der Große
Admin
Fridrich der Große

Liczba postów : 10
Join date : 18/04/2016

PisanieTemat: REGULAMIN FORUM   Nie Maj 29, 2016 3:32 am

0. ADMIN MA ZAWSZE RACJE.
jk.jk.
Pan i władca Prusy ma zawsze racje :>

EINS
1. Każdy użytkownik musi zapoznać się z regulaminem forum.
2. Nieprzeczytanie regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
3. Nick to nazwa państwa w języku polskim.
4. Za nieprzestrzeganie regulaminu dane jest upomnienie, jeżeli nie skutkuje to użytkownik zostaje zbanowany na okres tygodnia.Ostatecznym działaniem jest całkowite wydalenie z forum.
5. Konto nieaktywne, czyli takie, które nie było użytkowane przez więcej niż dwa tygodnie oraz nie ma wpisanej dłuższej nieobecności, w tym TEMACIE zostaje usunięte.
6. Użytkownik nieaktywny po dodaniu KP i podpisaniu regulaminu dostaje wiadomość z upomnieniem. Jeżeli to nie zadziała to będzie wydalony z forum.(Przypominam, że samo logowanie i pisanie za nawiasami na CB nie jest aktywnością)
7. Zabronione jest tworzenie miast i mniejszych obszarów. Gramy jedynie państwami, które mają niezależność lub ją miały przez dłuższy okres, więc dozwolone jest granie państwem historycznym. Jednakże te, jak i personifikacje mniejszych obszarów są bardziej rozpatrywane i przy tworzeniu ich wymagany jest kontakt z adminem.
7. Zauważyłeś/aś, że są dwa punkty siódme? Tak? To super. Nie?
To też super. Wpisz w KP Prussia has 5 meters.Nohomo.
8. Zabronione jest rejestrowanie się na stałe z modem: Nyo!, 2P! etc.
9. Na forum gra się postaciami kanonicznymi serii Axis Powers Hetalia oraz OC powstałymi na jej podstawie.
9. Dozwolone są odstępstwa od kanonu jednakże trzeba je dobrze uzasadnić i ująć w KP.
ZWEI
1. Kartę postaci trzeba dodać w przeciągu tygodnia. Okres ten może zostać przedłużony, jeżeli użytkownik przedstawi adminowi powód niemożności dodania KP na czas.
2. Nie można pisać na fabule bez dodania KP! Prosimy również nie wstawiać niedokończonej karty. (Polecamy zapisać ją w Wordzie, notatniku czy na mailu i wstawić, gdy będzie już gotowa do oceny.) Niedokończona KP będzie automatycznie kasowana.
DREI
1. Rozgrywkę w postach, w temacie "ZWYKŁE" tytułujemy nazwą państwa, w którym owa rozgrywka będzie się odbywała i nazwą miasta/wsi/miejsca. Wiadomo, że można też dodać coś od siebie!
2. Posty na fabule piszemy w miarę możliwości poprawnie. W razie dysleksji polecane jest używanie przeglądarek automatycznie sprawdzających pisownie.
3. W postach nie używamy "emotikonek". Nie zmieniamy koloru czcionki- zarezerwowane dla MG.
4. Posty piszemy w trzeciej osobie liczby pojedynczej i czasie przeszłym. Wypowiedzi postaci zaznaczamy myślnikami i pogrubieniem, a myśli kursywą.
5. Ograniczamy treści “pairingowe” na CB jedynie do pocałunków, tych +18 nie piszemy. W postach owszem, ale trzeba umieścić je
w spoilerze oraz dodać ostrzeżenie. Na przykład przez napisanie:
“UWAGA +18!” najlepiej kolorem czerwonym.
VIER
1. Można używać wulgaryzmów, ale z “dobrym smakiem” nikt nie chce czytać posta czy wypowiedzi na CB składającej się z samych niecenzuralnych słów.
2. Obrażanie innych użytkowników, kłótnie oraz ich prowokowanie, spamowanie i zamieszczanie na forum treści pornograficznych czy ogólnie przyjętych, jako obraźliwe jest surowo zabronione.
3. Wszelkiego rodzaju prywatne kłótnie czy spory mają być załatwiane poza forum, a nie na ChatBoxie. Nie chcemy widowni ani niemiłego spamu.
4. Modyfikacje są dozwolone na ChatBoxie, za każdym razem na dwa dni i w sporych odcinkach czasowych.(Mody typu: Nyo!, 2P! etc.)
5. Jeżeli masz zamiar "godmodować" to licz się z upomnieniem, a nawet wykopaniem z CB. Nie psuj innym i sobie gry.
6. Jeżeli chcesz sobie "pośmieszkować" i nie wychodzić na fabułe to pisz swoje wypowiedzi za "slashami", czyli "//" bądź "()". Jak wolisz, do wyboru, do koloru!
7. Za spamowanie na CB będą upomnienia, potem delikwent dostanie piękny, różowy kolorem i będzie się eksponował "Patrzcie, patrzcie! Ja spamer". Co rozumiemy przez spam? Przeszkadzanie innym w grze. Jeżeli nikt nie upomina- rozmawiajcie do woli.
FÜNF
1. Posiadanie awatara jest obowiązkowe. Musi on przedstawiać naszą postać. Wstawianie realnych zdjęć nie jest dozwolone. Maksymalny rozmiar to 220x350 pikseli.
2. Awatar nie może zawierać treści wulgarnych oraz tych +18!
SECHS
1. Posiadanie multikont jest dozwolone. Osoba starająca się o multikonto musi być bardzo aktywna; na CB i w postach(rozpatrujemy indywidualnie). Generalnie musi pokazać, że jest w stanie udźwignąć ciężar grania więcej niż jedną postacią.
2. Postacie, które należą do jednego gracza nie powinny się na fabule spotykać.
REGULAMIN MOŻE ULEC ZMIANIE.
Danke <:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://hehetalia.forumpl.net
 
REGULAMIN FORUM
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hehetalia :: Te obowiązkowe kwestie :: Regulamin :: REGULAMIN-
Skocz do: